Araç Asansörleri

Araç asansörleri, günümüzde tamamen ihtiyaçtan dolayı ortaya çıkmış olan araçlardır. Bunun da en büyük nedeni gün geçtikçe çoğalan otopark alanlarının yetersizliğidir. Bundan da yola çıkılarak geliştirilen araç asansörleri araçlarınızı güvenli şekilde bodrum katlardaki ya da yukarı katlardaki otoparklara ulaştırma sağlamaktadır. Bu asansörler sayesinde hem otopark alanınız daha verimli hale gelmekte hem de yapının zemin kat ile beraber üst katlardaki kullanım alanı büyük ölçüde artmaktadır.
Han Asansör tamamen özel olarak bu asansörleri imal etmekte ve mekanla ilişkili olarak projelendirmektedir.

Araç Asansörü Standart Özellikleri

Araç asansörlerin yalnızca araç kaldırmak için olduğu ve personel kaldırma olarak kullanılmaması gerektiği unutulmamalıdır. Araç asansörleri, mekâna ve kişi isteklerine göre üretilmektedir. Ancak yine de belirli standart özellikleri bulunmaktadır.
•    Mukavemeti yüksek çelik konstrüksiyona sahiptir.
•    Hidrolik kaçak veya hortum patlaması gibi olası durumlarda yükün düşmesine karşı hortum patlama valfleri bulunur
•    Kaliteli kompakt hidrolik güç ünitesi
•    Çukura ya da zemine montaj için uygun olarak üretilir
•    Kontrol butonlu kumanda veya uzaktan kumanda kullanılarak aşırı yüklere karşı emniyet valfi bulunmakta bu sayede araçlar güvenle taşınmaktadır.
•    İniş hızını ayarlamak için hız ayar valfi bulunur,
•    Yağlama gerektirmeyen rulmanlı makaralar bulunur.

Han Asansör İle Çağı Yakalayın

Han Asansör, kendisini sürekli olarak geliştiren, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek bunları ülkemize adapte eden bir firmadır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte alanında uzman mühendislerimiz tarafından geliştirilen, araç asansörleri buna en güzel örnektir. Gün geçtikçe artan otopark sorununa en iyi şekilde çözüm üreten asansör firmaları arasında bulunan ve kalitesinden ödün vermeyen şirketimiz Araç Asansörü üretmekte ve sizlere sunmaktadır.
Han Asansör, araç asansörleri ile 1500 kg’dan 10,000 kg’a kadar taşıma kapasiteli otoparklar tasarlanabilmektedir. Binalarda katlar arasındaki yük taşımacılığının güvenli ulaşımını sağlamak için dikey taşımacılık amacıyla kullanılan araçlara asansör adı verilmektedir. Bu asansörler mutlak suretle üretim, montaj ve montaj sonrası kullanım aşamalarında, belirlenen kurallar ve yükümlülüklere sahip olarak üretilmelidir. Üretimi tamamlanan asansörler ise hizmet verdiği süre boyunca aynı kalite standartlarında periyodik bakım ve servis hizmetlerine sokulmalıdır. Han Asansör, binanıza uygun olarak asansör tasarımı yapar. Binanın mimarisinin ihtiyacına uygun olarak asansör projelendirilir. Han Asansör sizlere kaliteli yükselişler ve güvenli inişler sunarken bakım ve onarım hizmetini de titizlikle yerine getirir.

Kaliteli ürün ve hizmetlerimizden yararlanmak için bize ulaşın

Teklif Al