Hakkımızda

Türkiye’nin kalitesiyle, güvenilirliğiyle marka imajıyla lider firması olma yolunda ilerliyoruz.

Yerli sermayemiz, kendi imalat ve kusursuz montajımız ile halatlı taşımacılık sektöründe asansör ve yürüyen merdiven sistemlerini kuruyoruz. Konutlar, Alışveriş Merkezleri, İş Merkezleri, Sanayi Tesisleri, Üniversiteler, Kamu Binaları,Villa Asansörü ve Oteller gibi yaşam ve çalışma alanlarına hizmet vermekteyiz.

Bakıldığında asansör tarihi M.Ö. 236 yıllara kadar dayanmaktadır. O günden bugüne insanların beklentileri, teknolojinin gelişmesi süreci çok farklı bir yere taşımış, önceleri zorunluluk olan asansörler günümüzde yaşam alanımızın ayrılmaz bir konfor parçası haline gelmiştir. Sektörümüzde teknolojik gelişmeler, güvenlik, iş zekası, inavasyon her zaman ön planda tutulmuştur.   

HAN ASANSÖR olarak gelişmekte olan makine ve elektronik teknolojileri ürünlerimize uyguluyor olmamız, güvenliği ön planda tutmamız, çalışan memnuniyetimiz, kaliteli işçiliğimiz kullanıcılarımız tarafından olumlu geri dönüşlerin bizlere ulaşmasına sebep olmaktadır. Sürekli AR-GE çalışmaları yapmakta ve bu haklı memnuniyet ile ürünlerimizi her gün bir adım öteye götürme gayretiyle çalışmaktayız.  

HAN ASANSÖR olarak sadece yeni asansörler değil, mevcut asansörlerin, yürüyen merdivenlerin modernizasyonu da gerçekleştirmekteyiz.   

Tüm çalışmalarımızda koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta, uluslararası standartlara uygun üretim ve montaj hizmeti sunmaktayız. Asansörlerimizde olduğu gibi marka değerimizi ve başarı grafiğimizi bir kat yukarı taşımakta Ülkemizin ve dünyanın seçkin Asansör Firması olma yolunda gayretle çalışmaktayız.

Birlikte yükselelim….

 

Kaliteli ürün ve hizmetlerimizden yararlanmak için bize ulaşın

Teklif Al