Satış İmalat

Temel amacında insan ve yük taşınmasını bulunan ve buna göre konfor ila kullanım rahatlığı ön planda tutulmuş araçlara asansör adı verilmektedir. Asansörler binaların projelendirmesi aşamasında yapılmakta ve gerekli olan trafik hesaplarına, avan projelerine uygun olarak imal edilen, yine bunlara uygun şekilde yerlerine monte edilen araçlardır. Asansör kuyusuna ise kabin adı verilmektedir. Bu nedenle kabin imalatı büyük titizlikle yapılmalıdır.

Han Asansör, konutlarınız ve binalarınız için özel olarak kabin imalatı yapmakta ve sizlere sunmaktadır. Han Asansör, projelendirme safhasından imalat ve montaj aşamasına değin her bir kademeyi uzman kişilerce gerçekleştirerek sizlere sunar.

Kabin Nedir?

Asansör kişilere her bakımdan kolaylık sağlayan günümüzde adeta hayatın bir parçası haline gelen araçlardır. Elektrik yardımıyla işleyen, çelik halatla çekilen ve genellikle dik raylar arasında hareket ederek yapılarda insan, yük vb. yukarıya çıkarmada, aşağıya indirmede yararlanılan araçlara verilen genel bir isim olarak asansör terimi kullanılır. Asansörler, can veya eşya taşıdığı için kabin üretimi de kalite norm ve standartlarına uygun olmalı güvenlik ilkelerinden taviz vermeden üretilmeli, buna uygun olarak montajı gerçekleştirilmelidir.  Söz konusu asansörün, yerleştirildiği kuyu anlamına gelen ise Kabin imalatı, bilgi ve tecrübeyle yapılmalıdır. Bunun en büyük nedenlerinden birisi ise bu hizmetin hata kaldırmıyor oluşudur.

Han Asansör Kabin İmalatı Hizmeti

Binalarda insanların ve yüklerin katlar arasındaki güvenli ulaşımını sağlamak için dikey taşımacılık amacıyla kullanılan araçlara asansör adı verilmektedir. Bu araçlar 100 kg (1 Kişi) ve 2500 (33 Kişi) arasında taşıma kapasitesine sahip olmakla birlikte,  0,6 m/s ile 2,5 m/s arasında hızlarda üretilmekte ve gündelik yaşamı kolaylaştırmaktadır.

Asansörlerin güvenli imalat aşamalarından birisi de kabin imalatı olmalıdır. Asansör Kabini mutlak suretle üretim, montaj ve montaj sonrası kullanım aşamalarında, belirlenen kurallar ve yükümlülüklere sahip olarak üretilmelidir. Üretimi tamlanan asansörler ise hizmet verdiği süre boyunca aynı kalite standartlarında periyodik bakım ve servis hizmetlerine sokulmalıdır. Han Asansör sizlere kaliteli yükselişler ve güvenli inişler sunarken bakım ve onarım hizmetini de titizlikle yerine getirir.

Kaliteli ürün ve hizmetlerimizden yararlanmak için bize ulaşın

Teklif Al