Engelli Platformu

Engelli platformu, bedensel olarak engeli bulunan insanların da erişim hakkını koruyan bir sistemdir. Engelli Platformu yalnızca engelli insanlar için değil, hareket kabiliyeti kısıtlı olan herkes için kullanılabilir bir platformdur. Bununla birlikte kişileri yaş, beceri, durum farkı gözetmeksizin bütünsellik anlayışını kapsayan bir şekilde değerlendirmektedir.

Han Asansör, özel olarak engelli platformu imalatı yapmakta ve sizlere sunmaktadır. Han Asansör, projelendirme safhasından imalat ve montaj aşamasına değin her bir kademeyi uzman kişilerce gerçekleştirerek sizlere sunar. Böylelikle engelli bireylerin, kimseye ihtiyaç duymadan çeşitli araçları kullanmasını sağlar.

Han Asansör’de Herkese Ulaşılabilirlik İlkesi

Han Asansör, asansör üretiminden edindiği bilgi birikimi ve üretim tecrübesini yaşamın her alanında ürettiği çözümlerle göstermektedir. Bunlardan birisi de engelli platformlarıdır. Engelli platformları, hareketi kısıtlı olan insanların da birçok araçtan aynı verimi almasını sağlamak amacıyla üretilmektedir. Bu nedenle bilgi ve birikim dâhilinde yapılmalı, hiçbir hatayı içinde barındırmamalıdır.
Metro, hastane, okul, kültür merkezleri, yaya üst geçitleri gibi kullanım yoğunluğu bir hayli yüksek olan alanlarda; binalara giriş ve çıkışın zor olduğu ve tekerlekli sandalyelere uygun planlanmadığı alanlarda Han Asansör bu hizmeti vermektedir. Engelli platformu asansörleri, bir binada bulunan merdivene veya zemine monte edilebilmektedir. Bu durum da böylece herkes için ulaşımı eşitlemekte ve kişilere olanaklar sunmaktadır.

Herkes İçin Ulaşım

Günümüzde hareket açısından kısıtlı olan birçok insan vardır. Bunları düşünerek çözümler üretmek adeta bir zorunluluktur. Yalnızca engelli bireyler değil bebek arabasıyla bir yerden bir yere gitmek isteyen kişiler de benzer sıkıntıları metro, yaya geçitleri gibi kullanım yoğunluğu yüksek olan alanlarda yaşamaktadır. Herkesin kolaylıkla bir yerden bir yere erişimine olanak sağlayan Han Asansör bunun için çözümler geliştirmiş ve size sunmuştur. Engelli platformları da bunlardan birisidir.

Han Asansör mutlak suretle engelli platformları üretiminde, montaj ve montaj sonrası kullanım aşamalarını belirlenen kurallar ve yükümlülüklere sahip olarak gerçekleştirir. Üretimi tamamlanan engelli platformları hizmet verdiği süre boyunca aynı kalite standartlarında periyodik bakım ve servis hizmetlerine sokulmalıdır. Han Asansör sizleri kaliteli bir hayata ulaştırmayı hedefler.

Kaliteli ürün ve hizmetlerimizden yararlanmak için bize ulaşın

Teklif Al