Bakım & Onarım Hizmetleri

Han Asansör, tüm asansör bakım ve onarım hizmetlerini yerine getirmekte ve sizleri olası tüm tehlikelere karşı korumaktadır. Firmamız tarafından gerçekleştirilen asansör bakım ve onarım hizmetleri belirlenen teknik şartnamelere uygun şekilde gerçekleştirilmekte ve önceden belirlenen yasal standartlara uygun şekilde yerine getirilmektedir.

Asansör Bakım ve Onarımı Nasıl Yapılmalıdır?

Asansörler hayatımızı son derece kolaylaştıran ve gündelik hayatımızda sıklıkla kullandığımız araçlardır. Asansör bakım ve onarımı düzenli ve doğru yapılmadığı takdirde olumsuz sonuçlar doğurabilir. Ki bu da can kaybına yol açabilmektedir. Bu nedenle asansörlerin düzenli olarak bakım ve onarım işleminden geçmesi gerekir. Asansör bakımı her açıdan asansörün yeniden sağlamlaştırılması işlemidir. Örneğin, alışan mekanik, elektrik ve elektronik aksamlar var ise bunların sağlıklı çalışmasını sağlar. Bunun yanı sıra mutlaka alanında yetkin ve gerekli yasal yetki belgelerine sahip firmalar tarafından bu işlemlerin yapılması gerekir. Bu atlanılmaması gereken yasal bir zorunluluktur.  

Asansör bakım ve onarım, ileri vadede asansörün arıza yapma oranını büyük ölçülerde düşürmekte, asansörün kullanımdan dolayı arızalanabilecek malzemelerinin sağlamlaşmasına neden olmaktadır. Koruyucu bakım yine asansör firmasında çalışmakta olan montörler ya da bakımcı işçiler tarafından özel olarak, özel bilgiye dayalı olarak gerçekleştirilmedir. Asansör bakım ve onarımı muhakkak işlemi gerçekleştiren işçi tarafından göz ve elle yapılmalıdır

Han Asansör Bakım ve Onarım Aşamalarında Uzmanlaşmıştır

Hayatımızı kolaylaştıran, insan ve yük taşımaya yarayan asansörlerin bakımları Han Asansör tarafından titizlikle yapılmaktadır. Han Asansör, düzenli bakım ve onarımı şiddetle önermektedir. Bu işlemler oluşabilecek yüksek maliyetli arızaların önüne geçilmesini sağlar.

Asansör bakım ve onarımı sırasında montörlerin ve mesleki yeterlilik belgesi sahibi işçilerin önemi azımsanamayacak kadar büyüktür. Asansör bakım ve onarımını üstlenen kişilerin yetersizliklerinden ve birçok yanlış uygulamadan dolayı ciddi kazalar ve arızalar meydana gelmektedir. Bu arızların oluşumlarını engellemek için Han Asansör önceden önlem alınması gerektiğiyle ilgilenerek bu bakım ve onarımların zorunlu olduğunu belirtir. Han Asansör alanında uzman çalışma ekibi ve kadrosuyla sizlere profesyonel ve kaliteli bir hizmet sunarken canınızı da tehlikeye girmekten korur.

Kaliteli ürün ve hizmetlerimizden yararlanmak için bize ulaşın

Teklif Al