Yürüyen Merdivenler

Basamakları sürekli dönen ve elektrik yardımı ile çalışan merdivenlere yürüyen merdivenler adı verilmektedir. Yürüyen merdivenler kişileri katlar arasında yukarı ve aşağıya taşımakta, asansörlere kıyasla daha çok insanın ulaşımını daha hızlı şekilde gerçekleştirmektedir.
Han Asansör, özel olarak yürüyen merdiven imalatı yapmakta ve sizlere sunmaktadır. Han Asansör, projelendirme safhasından imalat ve montaj aşamasına değin her bir kademeyi uzman kişilerce gerçekleştirerek sizlere sunar.

Yürüyen Merdivenler Nerelerde Kullanılır?

Bu araçların temel kullanım alanları alışveriş merkezleri, oteller, tren ve metro istasyonları ila havaalanlarıdır. Yürüyen Merdiven dünyada ilk kez 15 Mart 1892 tarihinde New York’da Jesse W.Reno tarafından yapılmış ve ilk olarak New York’taki Coney Island eğlence merkezinde kullanılmıştır.

Yürüyen merdivenler kişiye olağanüstü yolculuk kalitesi, güvenlik ve enerji verimliliği sağlayarak kullanılmaktadır. Han Asansör Yürüyen Merdivenler için benzersiz kalitede özel olarak hazırlanan tasarım hizmetleri sunmakta ve her adımınızı güvence altına almaktadır.
Han Asansör İle Yürüyen Merdiven Avantajları

Basamakları sürekli dönen ve elektrik yardımı ile çalışan merdivenler kişileri katlar arasında yukarı ve aşağıya taşımakta, asansörlere kıyasla daha çok insanın ulaşımını daha hızlı şekilde gerçekleştirmektedir. Bu nedenle günümüzde alışveriş merkezleri, oteller, hastaneler, havaalanları, ulaşım noktaları gibi yerlerde kullanılmakta ve insanların hayatlarını büyük ölçüde kolaylaştırmaktadır.

Han Asansör, Yürüyen Merdivenleri hem yüksek kalitede bir yapıyla sizlere sunmakta hem de olağanüstü seyir konforu sağlayacak şekilde tasarlamaktadır. Bunu düşük gürültü seviyeleri ve minimum seviyedeki titreşimler ile sizlere verir. Bu sayede güvenli ve düzgün bir kullanıcı deneyimi yaşanmış olur. Üretiminden son kullanıcıya değin her türlü güven testlerinden geçirilen merdiven, ileri vadede hiçbir sıkıntı çıkarmayacak şekilde planlanır ve montajlanır.

Han Asansör yürüyen merdivenlerin mutlak suretle üretim, montaj ve montaj sonrası kullanım aşamalarında, belirlenen kurallar ve yükümlülüklere sahip olarak üretim gerçekleştirmektedir. Üretimi tamamlanan merdivenler ise hizmet verdiği süre boyunca aynı kalite standartlarında periyodik bakım ve servis hizmetlerine sokulmalıdır. Han Asansör sizlere kaliteli yükselişler ve güvenli inişler sunarken bakım ve onarım hizmetini de titizlikle yerine getirir.

Kaliteli ürün ve hizmetlerimizden yararlanmak için bize ulaşın

Teklif Al